Rodzinna firma z pasją do budownictwa.

Nasza nowa inwestycja

Nasza propozycja jest idealna dla osób szukających wygodnego miejsca do życia, z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie na tyle blisko aby dojazd do centrum nie zajmował wiele czasu. Odległość od stacji kolejowej Legionowo - Przystanek to jedynie 1400m które rowerem pokonać można w cztery minuty, a dojście spacerem zajmie nam jedynie 16 minut!

Każda z części bliźniaków położona będzie na działce o powierzchni przeszło 400 metrów kwadratowych. Powierzchnia segmentów:

  • Typ A: 165,8 m2 + garaż wewnętrzny 17,5 m2
  • Typ B: 156,0m2 + garaż wewnętrzny 17,3 m2

Pracownia architektoniczna z którą współpracujemy zaprojektowała budynki stawiając maksymalny nacisk na wygodę użytkowania i “ustawność” wszystkich pomieszczeń w budynkach.

Zakup budynku jeszcze na etapie budowy jest idealnym rozwiązaniem, gdyż zapobiega konieczności wykonywania kosztownych przeróbek w budynku już wykończonym.

Z założenia budynki zostaną wykończone w stanie deweloperskim zgodnie z projektem architektonicznym, jednakże zgodnie z życzeniami klientów możemy prze-aranżować układ pomieszczeń, wykończyć i udekorować pomieszczenia zgodnie z wizją przyszłych mieszkańców, bądź też naszej zaprzyjaźnionej architekt wnętrz. Wyposażyć budynek we wszystkie niezbędne instalacje, urządzenia, a nawet meble kuchenne, czy też szafy wnękowe; tak aby nasi klienci nie musieli przejmować się organizacją jakiegokolwiek z aspektów wykończenia swojego nowego domu. Możemy również zająć się wykonaniem przydomowych ogrodów, a nasz ogrodnik dobierze dla państwa roślinność optymalna dla warunków glebowych jakie panują na działce.

Zachęcamy do zainteresowania naszą nową inwestycją i kontaktu w celu poznania bliższych szczegółów.